Ana sayfa

Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.

şirket Profili
2010 yılında kurulan Jiaxing Seaman Marine Co., Ltd. , SOLAS standardı Marine LSA / FFA (hayat kurtarıcı ve yangınla mücadele) ekipmanlarının temini ve ihracatına odaklanan hızlı büyüyen bir kuruluştur. deniz güvenliği ekipmanları ve denizcilikle ilgili diğer ürünler için tedarik şirketi olarak hedefimiz, müşterilerimize en rekabetçi fiyat ve yüksek kalitede ürünler için tek durak çözüm hizmeti olmaktır.

Bizim ürünlerimiz

İçinde bulunduğumuz ürün yelpazesi aşağıdaki gibidir: Deniz can kurtarma ekipmanları, Deniz yangın söndürme ekipmanı, Deniz lambaları, Deniz donanım araçları, Deniz navigasyon cihazları, Deniz halatı ve merdivenleri, Deniz elektriği, Boş zaman tekne donanımları, Su sporları ürünleri.

Tedarik ettiğimiz ürünler neredeyse Çin'de üretilebilecek deniz güvenliği ekipmanlarının çoğunu kapsamaktadır.

Sertifika ve pazar

Profesyonel üretim tesislerimiz ile ürünlerimiz CCS (Çin Socity Sınıflandırması) ve EC / MED (Deniz Ekipmanları Cihazı) sertifikasına sahiptir. GL-DNV, BV, RINA, LR, ABS, KR sınıflandırma onayı.

Denizci, dünya üzerinde 15'ten fazla ülke ve bölgedeki müşterileri ile istikrarlı bir dağıtım ağı kurmuştur. Müşterilerimizin ana donanma, Tersane, Deniz ekipmanları ithalatçı ve distribütör, petrol ve gaz tedarikçileri, gemi sahibi, nakliye şirketidir.

Bizim iş inanç
Şirketimiz moto olarak 3R- "Saygı", "Güvenilir", "Sorumlu" u tutuyoruz, müşterilerimiz için kaliteli ürünlerle en iyi hizmeti ve en rekabetçi fiyatı sunmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz,
Müşteriyle birlikte büyümek ve birlikte iş kazanmak için müşterilere karşı dürüst ve hızlı davranın.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Firmamız büyük bir Deniz Güvenliği Ekipmanları üreticisi ve Deniz Hayat Kurtarma ve Yangınla Mücadele Ekipmanları ihracatçısı olarak tanınmaktadır.

Firmamız deniz güvenliği endüstrisinde yıllarca (2010 yılında açıldı) tecrübe ile Çin'in Jiaxing şehrinde kurulmuştur. Bu, işimizi iyi planlanmış bir şekilde genişletmemizi sağlar. Şimdi, rekabetçi fiyatlarla deniz güvenlik ekipmanlarının kapsamlı bir üretim hattı sunuyoruz.

Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
Jiaxing Seaman Marine Co.,Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : DENİZCİ

Yıllık satış : 2,000,000-3,000,000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%